KONKURS – SPRZĄTANIE ŚWIATA 2019

DO DYREKCJI SZKOŁY / PRZEDSZKOLA ORAZ NAUCZYCIELI
NAGRODY CZEKAJĄ NA UCZNIÓW I SZKOŁY!
W nawiązaniu do międzynarodowej akcji „Sprzątanie Świata 2019”,  zapraszamy po raz kolejny do aktywnego uczestnictwa w XIII edycji naszego ogólnopolskiego konkursu, tym razem pod hasłem:
 ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY
POMAGAJĄC INNYM – POMAGASZ SWOJEJ SZKOLE

 

banner_4web_02

Na czym polega nasz konkurs?

Nasz konkurs polega na zebraniu przez szkołę lub przedszkole wśród uczniów i dzieci starych, używanych, niepotrzebnych telefonów komórkowych w zamian za atrakcyjne nagrody i kupony pieniężne. Telefony po ewentualnej naprawie i usunięciu wszelkich danych mogą trafić do krajów rozwijających się w Afryce i Azji gdzie będą mogły jeszcze przez lata służyć innym dzieciom a niesprawne zostaną przekazane do recyklingu.

Jakie korzyści ma z tego szkoła i przedszkole?

Przygotowaliśmy trzy rodzaje nagród:

  1. Każda szkoła i przedszkole za każdy kg zebranych telefonów otrzyma 5 zł w postaci kuponów pieniężnych „Sodexo”.
  2. Szkoły i przedszkola za najlepsze przeliczniki (relacje) ilości zebranych kg telefonów do ilości uczniów w szkole otrzymają nowoczesne, cyfrowe aparaty fotograficzne.
  3. Zwycięzca konkursu otrzyma atrakcyjną nagrodę główną w kwocie 2.000 zł do wyboru spośród nagród przewidzianych w regulaminie konkursu (np. skuter, rower, tablet, ekspres do kawy, sprzęt sportowy, sprzęt RTV, kamera sportowa, monitor, drukarka, gry, zapas papieru do ksero lub równowartość w kuponach „Sodexo” itp.) do wyboru przez szkołę i przedszkole.

W jaki sposób przystąpić do konkursu?

  1. Wystarczy do 15 listopada 2019 zorganizować w szkole i w przedszkolu zbiórkę używanych, starych czy niepotrzebnych telefonów komórkowych. Na naszej stronie www.ekophone.pl  dostępny jest plakat do pobrania i wydrukowania na drukarce, który można rozwiesić w szkole.
  2. Po zakończeniu zbiórki (do 15 listopada 2019) należy wypełnić „formularz zgłoszeniowy”  również dostępny na naszej stronie i wysłać go mailem na adres: biuro@ekophone.pl
  3. Nasza firma na własny koszt zorganizuje odbiór paczki.
  4. Po zakończeniu konkursu każda szkoła i przedszkole jak do tej pory otrzyma nagrody rzeczowe lub kupony „Sodexo”.

Liczymy na Państwa zaangażowanie i dobrą organizację poprzez dołączenie się do szkół i placówek już uczestniczących w kolejnych edycjach naszych akcji. Pragniemy jednocześnie poinformować, że nasza firma prowadzi konkurs  regularnie dwa razy w roku; wiosną z okazji „Dnia Ziemi” oraz jesienią w nawiązaniu do akcji „Sprzątania Świata”.

image_4web_01
W poprzedniej edycji naszej akcji wzięły udział szkoły i przedszkola z całej Polski zbierając średnio po ok. 5 kg zużytych telefonów na 100 uczniów. Zwycięskie szkoły i przedszkola publikujemy na stronie internetowej www.ekophone.pl
Mamy nadzieję i wierzymy, że ta wspólna ogólnopolska akcja do której przyłącza się nieustannie tak wiele placówek oświatowych, przyczyni się do ugruntowania postaw i nawyków ekologicznych w polskich szkołach, dzięki którym nasza planeta będzie z roku na rok czystsza i bezpieczniejsza.

Z poważaniem,

Leszek Kotyza
EKOPHONE
32-600 Zaborze, ul. Węgielnik 2
NIP: 628-108-06-88, REGON:122922239
tel. 607 858 460

www.ekophone.pl,  e-mail: biuro@ekophone.pl

*Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej www.ekophone.pl w zakładce Regulamin Konkursu jesień 2019.

 

Zacznijmy porządkowanie i sprzątanie świata od własnego biurka i otoczenia.

DZIĘKUJEMY ZA EKOLOGICZNĄ POSTAWĘ I OCZEKUJEMY NA WASZE ZGŁOSZENIE.

PAMIĘTAJ BĄDŹ EKO!

 


REGULAMIN POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY