KONKURS – SPRZĄTANIE ŚWIATA 2021

DO DYREKCJI SZKOŁY / PRZEDSZKOLA ORAZ NAUCZYCIELI
NAGRODY CZEKAJĄ NA UCZNIÓW I SZKOŁY!

W nawiązaniu do międzynarodowej akcji „Sprzątanie Świata 2021”,  zapraszamy po raz kolejny do aktywnego uczestnictwa w XVII edycji naszego ogólnopolskiego konkursu pod hasłem:

 ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY
POMAGAJĄC INNYM – POMAGASZ SWOJEJ SZKOLE

 

banner_4web_02

Na czym polega nasz konkurs?

Nasz konkurs polega na zebraniu przez szkołę / przedszkole (np. przez samorząd uczniowski) wśród uczniów starych, używanych, niepotrzebnych telefonów komórkowych bez baterii w zamian za atrakcyjne nagrody i kupony pieniężne. Telefony po ewentualnej naprawie i usunięciu wszelkich danych mogą trafić do krajów rozwijających się w Afryce i Azji gdzie będą mogły jeszcze przez lata służyć innym dzieciom.

Jakie korzyści ma z tego szkoła / przedszkole?

Przygotowaliśmy trzy rodzaje nagród:

  1. Każda szkoła lub przedszkole za każdy kg zebranych telefonów otrzyma 5 zł w postaci kuponów pieniężnych „Sodexo”.
  2. Każda szkoła lub przedszkole za najlepsze przeliczniki (relacje) ilości zebranych w kg telefonów do ilości uczniów w szkole otrzyma nowoczesne, cyfrowe aparaty fotograficzne.
  3. Zwycięzca konkursu otrzyma atrakcyjną nagrodę główną w kwocie 2.000 zł do wyboru spośród nagród przewidzianych w regulaminie konkursu (np. skuter, rower, tablet, ekspres do kawy, sprzęt sportowy, sprzęt RTV, kamera sportowa, monitor, drukarka, gry, zapas papieru do ksero lub równowartość w kuponach „Sodexo” itp.) do wyboru przez szkołę czy przedszkole.

W jaki sposób przystąpić do konkursu?

  1. Wystarczy do 19 listopada 2021 zorganizować w szkole zbiórkę używanych, starych czy niepotrzebnych telefonów komórkowych bez baterii. Na naszej stronie ekophone.pl dostępny jest plakat do pobrania i wydrukowania na drukarce, który można rozwiesić w szkole.
  2. Po zakończeniu zbiórki (do 19 listopada br.) należy wypełnić „formularz zgłoszeniowy” również dostępny na naszej stronie i wysłać go mailem na adres: telefony@ekophone.pl
  3. Nasza firma na własny koszt zorganizuje odbiór paczki powyżej 4 kg.
  4. Po zakończeniu konkursu każda szkoła jak do tej pory otrzyma nagrody rzeczowe lub kupony „Sodexo”.

Liczymy na Państwa zaangażowanie i dobrą organizację poprzez dołączenie się do szkół, przedszkoli i placówek już uczestniczących w dotychczasowych edycjach naszych akcji.

Pragniemy jednocześnie poinformować, że nasza firma prowadzi konkurs  regularnie dwa razy w roku; wiosną z okazji „Dnia Ziemi” oraz jesienią w nawiązaniu do akcji „Sprzątania Świata”.

image_4web_01

W poprzedniej edycji naszej akcji wzięły udział szkoły z całej Polski zbierając średnio po ok. 5 kg używanych telefonów na 100 uczniów. Zwycięskie szkoły publikujemy na stronie internetowej www.ekophone.pl

Mamy nadzieję i wierzymy, że ta wspólna ogólnopolska akcja do której przyłącza się nieustannie tak wiele placówek oświatowych, przyczyni się do ugruntowania postaw i nawyków ekologicznych w polskich szkołach, dzięki którym nasza planeta będzie z roku na rok czystsza i bezpieczniejsza.

Uwaga. Jeżeli nie chcesz otrzymywać w przyszłości kolejnych informacji mailowych na temat naszej akcji wystarczy że w temacie odpowiedzi na tego maila wpiszesz: NIE.

Z poważaniem,

Leszek Kotyza
EKOPHONE
32-600 Zaborze, ul. Węgielnik 2
NIP: 628-108-06-88, REGON:122922239
tel. 600 293 500

www.ekophone.pl, e-mail: telefony@ekophone.pl

*Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej www.ekophone.pl w zakładce Regulamin Konkursu „jesień 2021″.

 Zacznijmy porządkowanie i sprzątanie świata od własnego biurka i otoczenia.

DZIĘKUJEMY ZA EKOLOGICZNĄ POSTAWĘ I OCZEKUJEMY NA WASZE ZGŁOSZENIE.

PAMIĘTAJ BĄDŹ EKO!

 


REGULAMIN POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY