WYNIKI KONKURSU
EDYCJA wiosna 2016

Laureaci akcji ekologicznej – konkursu w edycji wiosna 2016 roku pod hasłem „Oddaj zużyty telefon komórkowy”

 

Z przyjemnością podajemy poniżej listę szkół które wykazały się największą aktywnością i uzyskały najlepsze rezultaty przeliczając ilość zebranych telefonów w kg do ilość uczniów w placówce. Szkoły te jako nagrody otrzymają markowe cyfrowe aparaty fotograficzne Nikon Coolpix L-31 lub inne markowe aparaty o zbliżonych parametrach. Z uwagi na wysokie zaangażowanie szkół w akcję ekologiczną, ilość nagród została zwiększona z 10 do 12 sztuk aparatów fotograficznych. Lista zawiera również placówki które zgodnie z regulaminem otrzymają nagrody gwarantowane 100 zł.

Uwaga: Ze względu na okres przerwy wakacyjnej nagrody zostaną wysłane na początku września br. Nazwy niektórych szkół zostały zapisane skrótowo.

Serdecznie gratulujemy wygranych i dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie w naszym konkursie ekologicznym oraz jednocześnie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji naszej akcji na nieco innych, zmienionych zasadach która odbędzie się jesienią br. z okazji akcji Sprzątania Świata.

. W kolejnych edycjach naszego konkursu planujemy:

– przyznawać każdej szkole punkty za każdy kg zebranych zużytych telefonów komórkowych bez baterii. Punkty każda szkoła będzie mogła wymieniać na nagrody z naszego katalogu,

– zwiększyć ilość nagród poprzez przyznawanie nagrody głównej do wyboru spośród np: kuchenki mikrofalowej, ekspresu do kawy, laptopa, tableta, drukarki, smartfona, sprzętu sportowego i innych atrakcyjnych nagród na życzenie zwycięzcy.

– przyznawać jak do tej pory cyfrowe aparaty fotograficzne wysokiej jakości zgodnie z przelicznikiem ilości zebranych kg telefonów do ilości dzieci w szkole.

Szczegóły będą dostępne na www.ekophone.pl oraz w wysyłanych do szkół wiadomościach e-mail.

 

A oto lista zwycięzców naszego konkursu – edycja wiosna 2016:

Nagrody gwarantowane 100 zł:

W sprawie ustaleń szczegółów dotyczących nagród gwarantowanych nasza firma skontaktuje się mailowo bezpośrednio z opiekunami konkursu w poszczególnych szkołach.

 

Dziękujemy i gratulujemy wygranych!