WYNIKI KONKURSU
EDYCJA jesień 2022

Laureaci akcji ekologicznej – konkursu w jesiennej edycji 2022 roku pod hasłem „Oddaj używany telefon komórkowy”

Z przyjemnością podajemy poniżej listę szkół i przedszkoli które wykazały się największą aktywnością i uzyskały najlepsze rezultaty przeliczając ilość zebranych telefonów w kg do ilość uczniów w placówce. Szkoły te jako nagrody otrzymają cyfrowe aparaty fotograficzne Kodak FZ43, Kodak CZ43, Nikon Coolpix A-10, lub inne markowe aparaty o zbliżonych parametrach.

Uwaga: Ze względu na okres ferii, wszystkie nagrody łącznie z kuponami Sodexo dla pozostałych szkół, zostaną wysłane sukcesywnie w marcu. Nazwy i adresy niektórych szkół zostały zapisane skrótowo.

Serdecznie gratulujemy wygranych i dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie w naszym konkursie. Szczegóły będą dostępne na www.ekophone.pl

A oto lista zwycięzców naszego konkursu – edycja jesień 2022:

Nagrody w postaci kuponów Sodexo:

Kupony Sodexo będą wysyłane sukcesywnie do wszystkich szkół i przedszkoli uczestniczących w naszym konkursie zgodnie z regulaminem, wg przelicznika 1kg zebranych telefonów (bez baterii oraz innych przedmiotów)  = 5 zł. Minimalna ilość zebranych telefonów do wymiany na kupony Sodexo nie może być niższa niż 4 kg. Szkoły które uzyskały nagrody w postaci aparatów fotograficznych i nagrody głównej mogą do 30 lutego br zgłosić mailowo na adres telefony@ekophone.pl potrzebę wymiany nagród na kupony Sodexo wg przelicznika: aparat fotograficzny = 300 zł, nagroda główna = 2.000 zł. Uwaga: nagrody nie mogą się sumować, czyli aparat można wymienić na bony ale nie można otrzymać razem aparatu i bonów.

Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy wygranych i zapraszamy ponownie!

Leszek Kotyza
EKOPHONE