WYNIKI KONKURSU
EDYCJA jesień 2016

Laureaci akcji ekologicznej – konkursu w edycji jesień 2016 roku pod hasłem „Oddaj używany telefon komórkowy”

 

Z przyjemnością podajemy poniżej listę szkół i przedszkoli które wykazały się największą aktywnością i uzyskały najlepsze rezultaty przeliczając ilość zebranych telefonów w kg do ilość uczniów w placówce. Szkoły te jako nagrody otrzymają cyfrowe aparaty fotograficzne Nikon Coolpix L-31 lub inne markowe aparaty o zbliżonych parametrach.

Uwaga: Ze względu na okres ferii zimowych wszystkie nagrody łącznie z bonami Sodexo zostaną wysłane od początku marca 2017. Nazwy i adresy niektórych szkół zostały zapisane skrótowo.

Serdecznie gratulujemy wygranych i dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie w naszym konkursie ekologicznym oraz jednocześnie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji naszej akcji na wiosnę z okazji Dnia Ziemi. Szczegóły będą dostępne na www.ekophone.pl

W kolejnych edycjach naszego konkursu planujemy jak dotychczas:

– przyznawać każdej szkole punkty za każdy kg zebranych używanych telefonów komórkowych bez baterii. Uzyskane punkty każda szkoła będzie mogła wymieniać na bony Sodexo do realizacji w ponad 50.000 sklepach na terenie kraju.

– przyznawać nagrodę główną do wyboru spośród np: kuchenki mikrofalowej, ekspresu do kawy, laptopa, tableta, drukarki, smartfona, sprzętu sportowego i innych atrakcyjnych nagród lub bonów Sodexo na życzenie zwycięzcy.

– przyznawać jak do tej pory cyfrowe aparaty fotograficzne wysokiej jakości zgodnie z przelicznikiem ilości zebranych kg telefonów do ilości dzieci w szkole.

 

A oto lista zwycięzców naszego konkursu – edycja jesień 2016:

Nagrody w postaci bonów Sodexo:

Bony Sodexo będą wysyłane sukcesywnie do wszystkich szkół uczestniczących w naszym konkursie zgodnie z regulaminem, czyli po zakończeniu ferii zimowych oraz wg przelicznika 1kg zebranych telefonów (bez baterii oraz innych przedmiotów)  = 5 zł. Minimalna ilość zebranych telefonów do wymiany na bony Sodexo nie może być niższa niż 2 kg. Szkoły które uzyskały nagrody w postaci aparatów fotograficznych i nagrody głównej mogą zgłosić mailowo potrzebę wymiany nagród na bony Sodexo do 30 stycznia 2017 roku wg przelicznika: aparat fotograficzny = 280 zł, nagroda główna = 750 zł.

 

Dziękujemy i gratulujemy wygranych!